Přijímaní reklamních emailů

Na Vaši emailovou adresu budou denně chodit reklamní emaily, VY pouze odkliknete odkaz o přečtení emailu v dolní části emailu a máte hotovo. Důležité je, že registrace je zdarma (a už z toho plyne, že se nejedná o žádný podvod). Členem se může stát osoba starší 18-ti let s trvalým pobytem jak na území České tak i Slovenské republiky.

Co se týká peněz: Jakmile dosáhnete nejméně 100,-Kč na kontě, ve Vaší osobní stránce kliknete na: Vyplacení našetřené částky. Případně se poté podívejte do FAQ a tam si najděte, kam máte poslat email, že jste této částky dosáhli. Následně Vám přijde email se smlouvou, ve které vyplníte číslo účtu nebo adresu (v případě, že to chcete zaslat poštovní poukázkou) a tuhle smlouvu vytisknete a odešlete. V registraci uveďte co nejvíce informací o sobě, hlavně Zájmy, Vlastnosti, Stav a Referenta (číslo je 00430031), za jehož emaily (což je zajímavá a dobrá NOVINKA pro všechny) rovněž máte peníze - což je výrazná odlišnost od jiných podobných systémů, kde to často funguje jen jednosměrně. Za přijetí mailu dostáváte 0,10 Kč + 0,10 Kč za každou zodpovězenou předchozí informaci, takže dostanete až 0,50 Kč za mail. 

Co je velmi důležité, ještě než se pustíte do registrace, založit si novou emailovou adresu na jiném serveru než Centrum.cz, Atlas.cz, Seznam.cz, jelikož tyto servery už mají plné a mohou vás odmítnout. 

Nyní tedy znovu stručný NÁVOD:
1. Založit si email jinde než na českých servrech: Např. yahoo.comgmail.comhotmail.com...
2. Registrovat se ZDE!

Další nabídka okamžitého výdělku a práce online