VLOŽIT pracovní nabídku online ZDARMA

Datum: 08.03.2013

Vložil: Praha

Titulek: Autoservis hledá automechanika

Pro rodinný autoservis, hledáme vhodného kandidáta na pozici automechanika.

Co požadujeme:
- SOU v oboru automechanik zakončené výučním listem
- praxi na této pozici
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- kolektivního ducha a spolehlivost
- bydliště nejlépe poblíž regionu Praha Co nabízíme:
- pracovní doba PO-PÁ od 9 - 18hod., víkendy dle zákazníků
- přátelský a stabilní pracovní kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- nástup IHNED
- práce na HPP

Náplň práce:
- samostatná práce na zadaných úkolech v týmu
- opravy a běžné údržby osobních automobilů
email autoservisss@seznam.cz
ci na tel 774625564

Datum: 19.02.2013

Vložil: Pojišťovací poradce u jedničky na trhu

Titulek: Zlín - 25.000,-Kč / měsíc

- poradenství v oblasti pojištění.
- dlouhodobý servis stávajícím klientům.
- práce na plný úvazek.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání.
- pracovitost.
- spolehlivost.
- chuť učit se novým věcem.
- znalost práce na PC.
- praxe v oboru velkou výhodou, ale ne nutností.

Nabízíme:
- silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu.
- finanční podporu ve formě paušální odměny po dobu adaptace (6 měsíců) + provize.
- propracovaný systém školení.
- širokou škálu motivačních benefitů.
- rychlý kariérní růst.
- stálou podporu manažera obchodního týmu.
- kancelářské zázemí v budově České pojišťovny.

životopisy zasílejte na vyberoverizeni12@email.cz

<< 197 | 198 | 199 | 200 | 201 >>

Přidat nový příspěvek